Odevy

Viskózové nohavice v tenkom páse

„Na prechádzku noste nohavice so základným rolákom, vysoké topánky a trendový kožený výkop. K dnešnému dňu ich noste saténovou blúzkou s trendovými nafúknutými rukávmi, elegantnými členkovými topánkami s pätou mačiatka a základným kabátom.“

Opis predloženého modelu:

Klasické nohavice voľného strihu sú univerzálnym šatníkom, ktorý je vhodný pre všetky typy figúr a oblečenia akéhokoľvek štýlu. Pinches v páse zdôrazňujú pás a tlač v tenkom vertikálnom pruhu vizuálne roztiahne siluetu. Viskózový model je vyrobený v univerzálnom hnedom odtieni.

Podrobnosti o modeli:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Nohavice s vreckami – trend SS’20 podľa verzie Vogue;
  • Univerzálny hnedý odtieň;
  • Voľný štýl je vhodný pre každú postavu;
  • Vysoký pás zvýrazňuje pás;
  • Vertikálne prúžok tlač vizuálne Slims;
  • Pohodlné bočné vrecká.

Ako súčasť: 98% viskóza, 2% spandex-mäkký, odolný, dobre konzervujúci materiál.

Na modeli zobrazenom na fotografii, veľkosť XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Dnes nájdete veľa variácií ženských nohavíc. Každý štýl sa vyznačuje určitými vlastnosťami.

Skrátená

Štýlové skrátené štýly zahŕňajú módne nohavice na nohavice alebo chinos, ktoré sú doplnené nohami hore nohami. Za chladného počasia sa dobre premiešajú s topánkami. Na jar si môžete obliecť skutočné sandále.

Rozšírený

Takéto modely sa nehodia pre štíhle dievčatá krátkeho vzrastu. Sú obľúbenejšie u majiteľov nadváhy. Rozvetvené nohavice vyzerajú dobre s tunikami a dlhými vestami. Môžete ich nosiť aj s blúzkami a blejzrami, ktoré pomáhajú skryť celé boky.

Zúžiť

Súčasné úzke modely vyzerajú veľmi odvážne a štýlovo. V kolekciách módnych návrhárov nájdete zaujímavé vychudnuté a legíny. Štíhly vzhľad nie je o nič menej úspešný.