Odevy

Úzke nohavice s dekoratívnym uzlom v páse

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„V kancelárii s uvoľneným oblečením noste nohavice v tandeme s blúzkou s anglickým golierom a pohodlnými čerpadlami so stabilnými podpätkami . Na stretnutie s priateľmi môžu byť nohavice doplnené krajkovou blúzkou vo viktoriánskom štýle a členkové topánky s trendovou textúrou“ako krokodíl“.“

Laconické čierne nohavice sú univerzálnou základňou, ktorá je vhodná na vytváranie obrázkov v rôznych štýloch. Úzky strih modelu zdôrazňuje výhody postavy a vysoké nasadenie zdôrazňuje pás. Nohavice sú doplnené dekoratívnym uzlom v páse.

Údaje:

  • Univerzálna čierna farba;
  • Zúžený rez zdôrazňuje výhody obrázku;
  • Vysoký pás zvýrazňuje pás;
  • Dekoratívny uzol na páse.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.