Odevy

Klasické nohavice so šípkami a širokým kontrastným pásom

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„V kancelárii môžu byť nohavice nosené kombináciou s klasickou bielou košeľou a tmavou rovnou bundou . Kožené členkové topánky a klasický kabát dokončia súpravu. Keď idete na párty, noste nohavice v tandeme so saténovou voňavou blúzkou, čerpadlami a veľkými geometrickými náušnicami.“

„Chili pepper“ je jedným z najjasnejších odtieňov jari, ktoré predstavil Pantone Color Institute. Klasické zúžené nohavice, vyrobené v trendovej farbe, sa stanú prízvukom oblečenia v príležitostných aj neformálnych obchodných štýloch. Výškové fit a široký kontrastný pás zdôrazňujú pás. Pinches, ako na modeloch z jarných zbierok Max Mara, Burberry a Tommy Hilfiger, tvoria jasné šípky-vizuálne štíhle a tiahnu siluetu.

Údaje:

  • Vlastná výroba;
  • Chilli paprička-súčasný odtieň tohtoročnej sezóny od Pantone Color Institute;
  • Zúžený strih vizuálne Slims;
  • Štipky a šípky natiahnuť siluetu;
    Vysoký pás definuje pás;
  • Široký pás je súčasťou nohavíc.

Ako súčasť: 100% terylén je silný, elastický materiál odolný voči opotrebovaniu, ktorý sa prakticky neroztrhne a dobre zachováva farbu.